Jdi na obsah Jdi na menu

SK Dobkovice 5:2 (2:1) TJ Sokol Unčín

8. 5. 2016

B: Pajer, Pokorný

Po důležité výhře proti Hornímu Podluží směřovali naše další kroky na půdu Dobkovic. Hřiště vypadalo rovně, bohužel jej někteří aktéři naklonili ve prospěch našeho soupeře...

V okleštěné sestavě bez Soukupa, Jakimova, Nácovského, Karvaie, Novotného a Sršně jsme začali špatně. Nepokrytý hráč odcentroval z levé strany a přesně našel svého spoluhráče na přední tyči. Ten se nemýlil a Dobkovice vedly 1:0. Další šance jsme se štěstím přečkali a následně se dočkali vyrovnání, nastávající otec Pajer prostřelil všechno, co mu stálo v cestě - 1:1. Poslat do vedení nás mohl poslat Srp. V samostatném úniku si položil brankáře, kterého bohužel nastřelil. Pak zaúřadovala píšťalka hlavního arbitra. Po souboji útočníka s Mírou Sémem nařídil diskutabilní penaltu. Když se jeden z našich hráčů zeptal na důvod odpískání, odpověděl rozhodčí takto: ,,Protože jsem jí písknul!´´

Ani druhý poločas pro nás nezačal dobře, samostatný únik nevyřešil ideálně ani Frolík, stejně jako Srp ztroskotal na brankáři. O pár chvil později z brejku udeřili domácí a bylo to už 3:1. Krásný pas došel až k cíli - Pokymu, ten utekl domácím obráncům a opět nás dostal na dostřel - 3:2. Místo vyrovnání přišel další sporný moment. Faul loktem na našeho hráče zůstal bez povšimnutí, akce pokračovala k našemu vápnu, kde přišel faul a z přímého kopu padla branka na 4:2. Hokejovou terminologií měl sudí již 2 asistence. V posledních 15 minutách jsme už hru otevřeli a naneštěstí pro nás se početné a slušné publikum domácích dočkalo ,,bůra´´.

Prohru nemůžeme svádět jen na rozhodčího, náš výkon měl k ideálu daleko a Dobkovice měly víc šancí. Buďme rádi, že nikdo nedostal zbytečnou kartu a odčiňme to za týden proti Přestanovu!

Hráč zápasu: Martin Pajer